Portfolio

Petra Řešátková, Kolín

Kvůli ceně jsme původně uvažovali o kuchyni od jednoho nábytkového řetězce. Už jsme měli vybráno a připravenou kalkulaci. Na návštěvě u známého se nám zalíbila kuchyně od Nábytek Habal, tak jsme si nechali udělat kalkulaci i u nich – i když musím přiznat, že spíše pro zajímavost než cíleně. Překvapilo nás, že za podobnou kuchyň jako u řetězce jsme mohli poměrně hodně ušetřit. A tím, že jsme viděli kvalitu a provedení, nakonec jsme stornovali dohodu v řetězci a objednali v Nábytek Habal.

Teď jsem ráda. Kuchyň zaměřili, nakreslili ve 3D, řadu věcí vymysleli lépe a vtipněji než u původního návrhu. S výrobou nemám zkušenosti, ale zdálo se, že to netrvalo nijak dlouho. Montáž zvládli za den a … jsem skutečně spokojená. I teď po roce, co kuchyň používáme, můžu říct, že bych neměnila.Komentáře jsou uzavřeny.

O Nábytek Habal

Nábytek Habal

Společnost Nábytek Habal Orel je tradiční dodavatel moderních, klasických a rustikálních kuchyňských sestav, zakázkového nábytku na míru, skříňových sestav, a čalouněného nábytku. Hlavní nabídku představují právě kuchyně: dodáváme moderní kuchyně, klasické i rustikální. Naší předností ... Více »