Zakázkový nábytek

Zakázkový nábytek, resp. nábytek na míru, patří k naším žádaným službám. Nabízíme kancelářský nábytek na míru, skříňové sestavy či třeba obývákové stěny.

V Nábytek Habal nabízíme výrobou zakázkového nábytku, tzn. nábytku dle přání zákazníka. Naše zkušenosti a technické možnosti nám umožňují vyhovět takřka všem představám a návrhům.

Zakázkový nábytek (skříňové sestavy, kancelářský nábytek a další nábytek) můžeme přizpůsobit vzhledem, tvarem i funkčností konkrétním prostorovým dispozicím budoucího uživatele. Pro výrobu používáme lamino Kronospan v plné škále sortimentu. Nejžádanější komoditou jsou skříňové sestavy na míru a kancelářský nábytek.

Samozřejmě však vyrábíme i jiné druhy: např. nábytek do předsíní a hal, dětské pokoje, atd. U nás je zakázkový nábytek skutečně zakázkový – stačí si přát.

Tip! Fotogalerie zakázkový nábytek

Připravili jsme pro vás fotogalerii zakázkového nábytku.

Líbí se vám naše nabídka?

Máte zájem o nabídku služeb Nábytek Habal? Nebo jste si už vybrali a máte konkrétní požadavek? Zavolejte či napište, rádi splníme Vaše přání.

O Nábytek Habal

Nábytek Habal

Společnost Nábytek Habal Orel je tradiční dodavatel moderních, klasických a rustikálních kuchyňských sestav, zakázkového nábytku na míru, skříňových sestav, a čalouněného nábytku. Hlavní nabídku představují právě kuchyně: dodáváme moderní kuchyně, klasické i rustikální. Naší předností ... Více »