Rustikální kuchyně

Rustikální kuchyně kladou důraz na masivní materiál a taktéž na poctivé zpracování. To vše dělá z rustikálních kuchyní velmi atraktivní záležitost.

Rustikální kuchyně jsou charakteristické svými zdobnými prvky, masivním materiálem a fortelným zpracováním. Typické pro rustikální kuchyně jsou tvarovaná oblouková dvířka, dřevěné mřížky, prosklené vitráže či třeba ozdobné věncové lišty.

Rustikální kuchyně vyrábíme s ohledem na zadání, tzn. na míru každému prostoru a přesně dle představ zákazníka. Kombinace kvalitního, masivního materiálu, typických zdobných prvků a poctivého zpracování tvoří velmi zajímavé řešení kuchyně do tradičně pojatých interiérů.

Rustikální kuchyně od Nábytek Habal vhodně doplní stylový interiér a stanou se tak pomyslnou třešničkou na dortu.

U kuchyně na míru od Nábytek Habal nejste omezeni nabídkou typových – předem daných – řad kuchyňských skříněk. Bez problémů si můžete si navrhnout vlastní atypické kusy kuchyňského nábytku. Kuchyně na míru je proto ideálním řešením pro vybavení atypických prostor.

V Nábytek Habal Vám navrhneme a vyrobíme Vaší novou kuchyňskou linku dle konkrétních prostorových dispozic, s respektováním vašich návrhů a připomínek. Vaší novou kuchyň vyrobenou na míru vybavíme kuchyňskými doplňky jako jsou dřezy, osvětlení a rampy, drátěný program a taktéž dle Vašeho přání i značkovými kuchyňskými spotřebiči – spolupracujeme s firmami Bosch a Siemens, pro jejichž prodej jsme certifikováni. Vedle kuchyňských linek jsou součástí naší naší nabídky další kuchyňské komponenty – kuchyňské stoly  a kuchyňské židle.

Tip! Fotogalerie rustikální kuchyně

Připravili jsme pro vás fotogalerii rustikálních kuchyní.

Líbí se vám naše nabídka?

Máte zájem o nabídku služeb Nábytek Habal? Nebo jste si už vybrali a máte konkrétní požadavek? Zavolejte či napište, rádi splníme Vaše přání.O Nábytek Habal

Nábytek Habal

Společnost Nábytek Habal Orel je tradiční dodavatel moderních, klasických a rustikálních kuchyňských sestav, zakázkového nábytku na míru, skříňových sestav, a čalouněného nábytku. Hlavní nabídku představují právě kuchyně: dodáváme moderní kuchyně, klasické i rustikální. Naší předností ... Více »