Moderní kuchyně

Moderní kuchyně představují životní styl domácnosti a jejich majitelů - slouží pro přípravu pokrmů, jsou srdcem interiérů, jsou funkční a praktické. A navíc jsou velmi atraktivní.

Moderní kuchyně jsou velmi důležitou součástí současného bydlení. Charakterizují je jednoduchý designový styl bez zbytečných příkras, kvalitní zpracování a mimořádně jakostní materiály.

Moderní kuchyně vyrábíme s ohledem na zadání, tzn. na míru každému prostoru a přesně dle představ zákazníka. Kombinace široké škály odstínů barev moderních materiálů a přírodního dekoru dřeva tvoří z moderní kuchyně půvabně hravé i nadčasově elegantní řešení zároveň.

Moderní kuchyně od Nábytek Habal vhodně doplní každý interiér a stanou se tak pomyslnou třešničkou na dortu.

U kuchyně na míru od Nábytek Habal nejste omezeni nabídkou typových – předem daných – řad kuchyňských skříněk. Bez problémů si můžete si navrhnout vlastní atypické kusy kuchyňského nábytku. Kuchyně na míru je proto ideálním řešením pro vybavení atypických prostor.

V Nábytek Habal Vám navrhneme a vyrobíme Vaší novou kuchyňskou linku dle konkrétních prostorových dispozic, s respektováním vašich návrhů a připomínek. Vaší novou kuchyň vyrobenou na míru vybavíme kuchyňskými doplňky jako jsou dřezy, osvětlení a rampy, drátěný program a taktéž dle Vašeho přání i značkovými kuchyňskými spotřebiči – spolupracujeme s firmami Bosch a Siemens, pro jejichž prodej jsme certifikováni. Vedle kuchyňských linek jsou součástí naší naší nabídky další kuchyňské komponenty – kuchyňské stoly  a kuchyňské židle.

Tip! Fotogalerie moderní kuchyně

Připravili jsme pro vás fotogalerii moderních kuchyní.

Líbí se vám naše nabídka?

Máte zájem o nabídku služeb Nábytek Habal? Nebo jste si už vybrali a máte konkrétní požadavek? Zavolejte či napište, rádi splníme Vaše přání.

O Nábytek Habal

Nábytek Habal

Společnost Nábytek Habal Orel je tradiční dodavatel moderních, klasických a rustikálních kuchyňských sestav, zakázkového nábytku na míru, skříňových sestav, a čalouněného nábytku. Hlavní nabídku představují právě kuchyně: dodáváme moderní kuchyně, klasické i rustikální. Naší předností ... Více »