Kuchyňské spotřebiče

Kuchyň bez kuchyňských spotřebičů je jako loď bez kormidla. Nábytek Habal nabízí škálu kuchyňských spotřebičů - vybere si každý.

Kuchyňské linky z naší nabídky jsou osazovány spotřebiči renomovaným výrobců. Ať už se jedná o vestavěné výrobky (varné desky, sporáky, myčky, mikrovlnné trouby, chladničky, odsavače par, atd.) či volně stojící spotřebiče (pračky, chladničky, sporáky, myčky, atd.), vždy představují špičkovou kvalitu za atraktivní cenu.

V oblasti kuchyňských spotřebičů spolupracujeme zejména se společnostmi Bosch a Siemens, pro jejichž prodej jsme odborně proškoleni. Na přání jsme schopni dodat jakýkoliv jiný, v tuzemsku dostupný, spotřebič.

Tip! Fotogalerie kuchyně

Připravili jsme pro vás fotogalerii kuchyní.

Líbí se vám naše nabídka?

Máte zájem o nabídku služeb Nábytek Habal? Nebo jste si už vybrali a máte konkrétní požadavek? Zavolejte či napište, rádi splníme Vaše přání.

O Nábytek Habal

Nábytek Habal

Společnost Nábytek Habal Orel je tradiční dodavatel moderních, klasických a rustikálních kuchyňských sestav, zakázkového nábytku na míru, skříňových sestav, a čalouněného nábytku. Hlavní nabídku představují právě kuchyně: dodáváme moderní kuchyně, klasické i rustikální. Naší předností ... Více »