Klasické kuchyně

Klasické kuchyně jsou klasikou v nabídce kuchyňských linek. Klasické kuchyně osloví zejména zákazníky, kteří preferují klasické tvary s požadavkem na tradičně pojatý interiér.

Klasické kuchyně charakterizují klasické tvary, klidný designový styl,  kvalitní materiály a samozřejmě užití moderních technologií při výrobě. Předností klasických kuchyní je určitá nadčasovost a dlouhotrvající půvab.

Klasické kuchyně vyrábíme s ohledem na zadání, tzn. na míru každému prostoru a přesně dle představ zákazníka. Kombinace klasických, klidných linií, kvalitních materiálů a moderních postupů zpracování tvoří velmi zajímavé řešení kuchyně do klasicky pojatých interiérů.

Klasické kuchyně od Nábytek Habal vhodně doplní klasický, tradičně pojatý interiér a stanou se tak pomyslnou třešničkou na dortu.

U kuchyně na míru od Nábytek Habal nejste omezeni nabídkou typových – předem daných – řad kuchyňských skříněk. Bez problémů si můžete si navrhnout vlastní atypické kusy kuchyňského nábytku. Kuchyně na míru je proto ideálním řešením pro vybavení atypických prostor.

V Nábytek Habal Vám navrhneme a vyrobíme Vaší novou kuchyňskou linku dle konkrétních prostorových dispozic, s respektováním vašich návrhů a připomínek. Vaší novou kuchyň vyrobenou na míru vybavíme kuchyňskými doplňky jako jsou dřezy, osvětlení a rampy, drátěný program a taktéž dle Vašeho přání i značkovými kuchyňskými spotřebiči – spolupracujeme s firmami Bosch a Siemens, pro jejichž prodej jsme odborně proškoleni. Vedle kuchyňských linek jsou součástí naší naší nabídky další kuchyňské komponenty – kuchyňské stoly  a kuchyňské židle.

Tip! Fotogalerie klasické kuchyně

Připravili jsme pro vás fotogalerii klasických kuchyní.

Líbí se vám naše nabídka?

Máte zájem o nabídku služeb Nábytek Habal? Nebo jste si už vybrali a máte konkrétní požadavek? Zavolejte či napište, rádi splníme Vaše přání.

O Nábytek Habal

Nábytek Habal

Společnost Nábytek Habal Orel je tradiční dodavatel moderních, klasických a rustikálních kuchyňských sestav, zakázkového nábytku na míru, skříňových sestav, a čalouněného nábytku. Hlavní nabídku představují právě kuchyně: dodáváme moderní kuchyně, klasické i rustikální. Naší předností ... Více »