Kuchyně

Kuchyně od Nábytek Habal - moderní, klasické, rustikální kuchyně za rozumnou cenu. Návrhy kuchyní, kuchyňské stoly, kuchyňské židle + kuchyňské spotřebiče prověřených značek.

Kuchyně od Nábytek Habal – široká nabídka za rozumnou cenu

Kvalitní kuchyně a kuchyňské linky tvoří základ nabídky společnosti Nábytek Habal. Přemýšlíte-li o nové kuchyni, jste na správném místě. Nabízíme klasické kuchyně, moderní, rustikální či kuchyně do paneláku. Kuchyně od Nábytek Habal potěší ihned svojí atraktivní cenou a dlouhodobě vysokou kvalitou a užitnými vlastnostmi.

Moderní kuchyně

Moderní kuchyně jsou velmi důležitou součástí současného bydlení. Charakterizují je jednoduchý designový styl bez zbytečných příkras, kvalitní zpracování a mimořádně jakostní materiály. Moderní kuchyně vyrábíme s ohledem na zadání, tzn. na míru každému prostoru a přesně dle představ zákazníka. Kombinace široké škály odstínů barev moderních materiálů a přírodního dekoru dřeva tvoří z moderní kuchyně půvabně hravé i nadčasově elegantní řešení zároveň. Moderní kuchyně od Nábytek Habal vhodně doplní každý interiér a stanou se tak pomyslnou třešničkou na dortu.

Podrobnější informace o "Moderní kuchyně"

Klasické kuchyně

Klasické kuchyně charakterizují klasické tvary, klidný designový styl,  kvalitní materiály a samozřejmě užití moderních technologií při výrobě. Předností klasických kuchyní je určitá nadčasovost a dlouhotrvající půvab. Klasické kuchyně vyrábíme s ohledem na zadání, tzn. na míru každému prostoru a přesně dle představ zákazníka. Kombinace klasických, klidných linií, kvalitních materiálů a moderních postupů zpracování tvoří velmi zajímavé řešení kuchyně do klasicky pojatých interiérů. Klasické kuchyně od Nábytek Habal vhodně doplní klasický, tradičně pojatý interiér a stanou se tak ...

Podrobnější informace o "Klasické kuchyně"

Rustikální kuchyně

Rustikální kuchyně jsou charakteristické svými zdobnými prvky, masivním materiálem a fortelným zpracováním. Typické pro rustikální kuchyně jsou tvarovaná oblouková dvířka, dřevěné mřížky, prosklené vitráže či třeba ozdobné věncové lišty. Rustikální kuchyně vyrábíme s ohledem na zadání, tzn. na míru každému prostoru a přesně dle představ zákazníka. Kombinace kvalitního, masivního materiálu, typických zdobných prvků a poctivého zpracování tvoří velmi zajímavé řešení kuchyně do tradičně pojatých interiérů. Rustikální kuchyně od ...

Podrobnější informace o "Rustikální kuchyně"

Návrhy kuchyní

Vaše nová kuchyně musí být nejenom praktická, musí se vám především líbit. Samozřejmě vám předvedeme řadu referenčních fotografií, ale nejlepší představu o nové kuchyňské lince (resp. celé kuchyni) si uděláte z počítačového návrhu kuchyní. Ve specializovaném programu Écru Software vám zpracujeme návrh kuchyňské linky, vč. technických výkresů pro elektro a vodovodní přípojky.

Podrobnější informace o "Návrhy kuchyní"

Kuchyňské stoly

Ve spolupráci s firmami Stima Pelhřimov a DŘEVO Měřín nabízíme bohatou škálu kuchyňských a jídelních stolů. Z katalogu jmenovaných společností Vám dodáme kterýkoliv výrobek. Kuchyňské stoly od Nábytek Habal se vyznačují moderním designem, širokou nabídkou moření a povrchových úprav. Tip! Fotogalerie ...

Podrobnější informace o "Kuchyňské stoly"

Kuchyňské židle

Ve spolupráci s firmami Stima Pelhřimov a DŘEVO Měřín nabízíme bohatou škálu kuchyňských židlí. Z katalogu jmenovaných společností Vám dodáme kterýkoliv výrobek. Kuchyňské židle od NÁBYTEK HABAL se vyznačují moderním designem, širokou nabídkou moření a povrchových úprav. Tip! Fotogalerie kuchyně Připravili jsme pro vás ...

Podrobnější informace o "Kuchyňské židle"

Kuchyňské spotřebiče

Kuchyňské linky z naší nabídky jsou osazovány spotřebiči renomovaným výrobců. Ať už se jedná o vestavěné výrobky (varné desky, sporáky, myčky, mikrovlnné trouby, chladničky, odsavače par, atd.) či volně stojící spotřebiče (pračky, chladničky, sporáky, myčky, atd.), vždy představují špičkovou kvalitu za atraktivní cenu.

Podrobnější informace o "Kuchyňské spotřebiče"

O Nábytek Habal

Nábytek Habal

Společnost Nábytek Habal Orel je tradiční dodavatel moderních, klasických a rustikálních kuchyňských sestav, zakázkového nábytku na míru, skříňových sestav, a čalouněného nábytku. Hlavní nabídku představují právě kuchyně: dodáváme moderní kuchyně, klasické i rustikální. Naší předností ... Více »